KATEPAL 75 gados pierādīta kvalitāte!
KATEPAL OY ir līderis bitumena šindeļu tirgū. Augstākās kvalitātes bitumena šindeļi ir KATEPAL OY rūpnīcas komandas ilggadīga zinātniski pētnieciska darba rezultāts bitumena šindeļu ekspluatācijas īpatnību dažādos klimatiskajos apstākļos un patērētāju vajadzību analīzes jomā.
KATEPAL OY piedāvā saviem klientiem bitumena šindeļu formu un krāsu daudzveidību, kā arī izcilas kvalitātes jumta seguma materiālu. Bitumena šindeļi KATEPAL ir jaunās paaudzes jumta seguma materiāls. Tie ir izturīgi un elastīgi. KATEPAL jumta šindeļu izcila aukstumizturība un spēja palikt elastīgam aukstos laikapstākļos ļauj ietaupīt materiālu, kā arī ļauj veikt uzklāšanas darbus Jums vēlamajā laikā, bet materiāla izturība ļauj izcili labi pretoties gan mehāniskai, gan ķīmiskai iedarbībai.
KATEPAL kvalitātes formula
+
+
=
Izejvielu kvalitāte
Ražošanas stabilitāte
Kvalitāte rezultātā
Godīga kvalitāte!
+
KATEPAL lokanu šindeļu unikālās priekšrocības
 • Godīga kvalitāte
  Tas ir vairāk nekā 65 gadi nevainojama darba! Viena no labākajiem jumta materiālu ražotājiem stabilitāte un reputācija.
 • Lokanums
  Pateicoties SBS modifikatoram, kas ir KATEPAL šindeļu sastāvā, materiāls ir elastīgs un neplaisās ekspluatācijas laikā.
 • Ilgmūžība
  KATEPAL lokanu šindeļu sastāvā ir ogļūdeņražiem piesātinātā Venecuēlas nafta. Tā nodrošina materiālam elastību un ilgmūžību.
 • Krāsas un kolekcijas
  KATEPAL mīkstais jumts ir plaša līnija, kas veido ideālu pieprasīto kolekciju sortimentu bagātā krāsu paletē un estētiskās formās.
 • Krāsas izturība
  KATEPAL jumtam ir izturīga un piesātināta krāsa, pateicoties īpašu pigmentu izmantošanai granulu krāsošanas procesā, kā arī speciālai granulāta dziļākas iespiešanas bitumenā tehnoloģijai.
 • Komplektējošo daļu saprātīga izvēle
  Visi materiāli ir speciāli izstrādāti efektīvam kopējam darbam un atlasīti tā, lai nodrošinātu pareizu visas jumta sistēmas darbu.
 • Atbilstība Eiropas standartam
  Visa bitumena produkcija atbilst Eiropas kvalitātes standartam EN 544, saskaņā ar kuru KATEPAL lokanie šindeļi iztur visus izmēģinājumus ilgmūžīgam augstas kvalitātes jumtam.
 • Reālā, laikā pārbaudītā garantija
  KATEPAL 30 gadu garantiju apliecina vairāk nekā 65 gadu ilga rūpnīcas darbība un materiāla nevainojama ekspluatācija. Māju jumti ar KATEPAL segumu vairāk nekā 65 gadus Somijā un 25 gadus Krievijā saglabā estētiku un hermētiskumu.
Kontakti
Atstājiet pieteikumu detalizētai konsultācijai ar mūsu speciālistu